Відділ культури, туризму та спорту.

Вітаємо Вас в розділі Культури, туризму та спорту на сайті Новогалещинської ОТГ!

Начальник відділу - Бєлякова Ірина Валеріївна.

Адреса: Полтавська область, Козельщинський район, смт Нова Галещина, вул. Центральна, буд. 95

Контакти: 067 737 2551

e-mail: ng.kultura@ukr.net

Загальні положення

1.1. Відділ  культури, туризму та спорту виконавчого комітету Новогалещинської селищної  ради (далі – відділ) є виконавчим органом Новогалещинської селищної ради, що утворюється селищною радою. Відділ є підзвітним та підконтрольним селищній раді, підпорядкованим селищному голові, виконавчому комітету селищної ради.

1.2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, нормативно-правовими актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами профільних міністерств, наказами Департаменту культури і туризму, центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, наказами директора Департаменту культури і туризму  Полтавської облдержадміністрації, рішеннями обласної ради, селищної ради та виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

1.3. Положення про відділ затверджується  Новогалещинською селищною радою.