8 липня - День Родини

Дата: 06.07.2018 13:41

8 липня – День родини.

Шановні жителі громади!

Виконавчий комітет Новогалещинської селищної ради щиро вітає Вас з Українським Днем Родини!

День Родини відносно молоде свято, відзначаєтся воно з 2012 року.

Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють. Родина завжди була і залишається хранителькою духовних цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина!

Люди зустрічаються, закохуються, одружуються… Так створюється нова родина. В любові і повазі народжуються діти. Батьки виховують у них високі моральні якості, любов до рідного краю, працелюбність, чесність і правдивість, простоту і скромність, чуйність та уважність.

З нагоди свята хочеться побажати кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!

З повагою селищний голова Самсонова С.А.