Ремонт доріг розпочато!

Дата: 21.06.2018 15:11

До відома жителів Новогалещинської Громади!

Ремонт доріг розпочато!

На території Новогалещинської ОТГ знаходяться дві дороги обласного значення:

1) Василівка - Нова Галещина – Солониця - Пришиб.

2) М22(Полтава-Кременчук) - Нова Галещина - Бондарі - Запсілля.

Після звернення виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради до Полтавської обласної державної адміністрації в особі голови Головко В.А, стосовно критичного стану доріг, та наполегливою вимогою про виділення коштів на ремонт доріг (які з 01.01.2018 року зняті з балансу «Укравтодора» та передані на баланс Полтавської обласної державної адміністрації) Полтавська обласна державна адміністрація за спів-фінансуванням Новогалещинської селищної ради виділила кошти в сумі 500 000 грн., на проведення «ямкового» ремонту дороги «Василівка - Нова Галещина – Солониця – Пришиб».

Ремонтні роботи виконує ДП «Агенство місцевих доріг Полтавської області».

На сьогоднішній день виконані роботи, з проведення «ямкового» ремонту на відрізку дороги від залізничного переїзду в напрямку с.Горбані в загальному обсязі 1000 м2. Ціна ремонту складає 500 грн., за 1 м2 .

Також виділено кошти на поточний ремонт траси «М22(Полтава-Кременчук) - Нова Галещина - Бондарі -Запсілля». На разі відбувається тендер на проведення робіт з поточного ремонту дороги від траси М22 до Новогалещинського залізничного переїзду загальною протяжністю 2,6 км. Орієнтовна вартість робіт складає 4,8 млн. грн. Проведення робіт планується на липень-серпень 2018р.