Пільги для фізичних та юридичних осіб зі сплати земельного податку

Дата: 26.07.2018 14:14

Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням  дев’ятої сесії сьомого скликання Новогалещинської селищної ради  об’єднаної територіальної громади

від  2018 р. №

Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб зі сплати земельного податку

Пільги встановлюються на 2019 рік  та вводяться в дію з 01.01.2019 р.

Код області1

Код району1

Код КОАТУУ1

Назва1

Новогалещинська селищна рада об’єднаної територіальної громади

Група платників, категорія/цільове призначення земельних ділянок

Розмір пільги

(у відсотках)

Інваліди першої і другої групи;

Фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років

Пенсіонери (за віком)

100

Ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

100

Фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок ЧАЕС.

100

Учасники бойових дій в АТО  та члени їх сімей.

100

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки , передбачене для відповідної  категорії фізичних осіб пунктом 281,1 , поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більше як 2 га,

для будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка ): у селах – не більше як 0,25 га, в селищах – не більше як 0,15 га, для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 га, для ведення садівництва – не більше як 0,12 га.

100

Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платники єдиного податку четвертої групи

100

громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці.

100

дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, (крім національних і дендрологічних парків) освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів

100

державні та комунальні дитячі санаторно-курортні заклади та заклади оздоровлення і відпочинку, а також дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій, які є неприбутковими і внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення таких підприємств, установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій

100

державні та комунальні центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, центри фізичного здоров’я населення, центри з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів, дитячо-юнацькі спортивні школи, а також центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацькі спортивні школи і спортивні споруди всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, за земельні ділянки, на яких розміщені їх спортивні споруди. У разі виключення таких установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій, декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

100

землі природно-заповідного фонду  для збереження та використання парків-пам'яток садово-паркового мистецтва (парки державної та комунальної власності)

100

землі громадської забудови - для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (житловий фонд комунальної власності)

100

землі громадської забудови - для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування

100

землі громадської забудови - для будівництва та обслуговування будівель екстериторіальних організацій та органів

100

інші заклади, установи та організації, які повністю або частково фінансуються з місцевого бюджету.