Бюджет участі 2018

Дата: 14.08.2018 14:13

Що таке бюджет участі?

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення селища або голосування за них.

Загальний обсяг бюджету участі Полтавської області на бюджетний рік складає 4 млн грн. Максимальна вартість одного проекту 100 тис. грн. Проект повинен бути спрямований на вирішення певної проблематики в сфері енергозбереження, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, культури та освіти, спорту та туризму.

Будь-який житель ОТГ може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в в своєму місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2019 року.

Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті.

Чим це може бути цікавим для нашої громади?

1. Шанс реально вплинути на місце, де ми живемо!
  2. Не депутати, а саме люди вирішують, на що саме йдуть виділені кошти.
  3. Голосування відбувається прозоро і кожен може впливати на цей процес, просуваючи свій проект.
  4. Кожен може подати заявку і знати коли буде зрозуміла її доля (не потрібно оббивати пороги державних установ).
  5. Вже наступного року можна побачити, як ідея втілюється в життя.
  6. Буде реалізовано саме те, що було задумано, в рамках заздалегідь відомої суми.

Цього року Новогалещинська громада вперше бере участь в обласному проекті "Бюджет участі". Для нашої громади це реальний шанс залучити кошти з обласного бюджету на втілення в життя нашого проекту «Зробимо комфортним очікування громадського транспорту». Який, при умові набору необхідної кількості голосів, буде реалізовано у 2019 році.

За вподобаний проект можуть голосувати всі жителі Полтавської області, а при голосуванні онлайн, навіть не зважаючи на їх місце перебування на той момент! Тому прохаємо всіх небайдужих, в період з 14 вересня по 30 вересня 2018 року підтримати намір перемогти в даному проекті і набрати необхідну для проходження проекту кількість голосів!

Голосувати можна двома способами, а саме:

ПРОГОЛОСУВАТИ НА САЙТІ

З 14 вересня по 30 вересня зареєструйся, вибирай проекти зі списку і голосуй за ті ідеї, які, на твою думку, є найпріорітетнішими для покращення міста/ОТГ проект Нової Галещини!

ПРОГОЛОСУВАТИ В ПУНКТI ПIДТРИМКИ

З 14 вересня по 30 вересня прийди в пункт голосування. Вибирай проекти зі списку і голосуй за ідею, яка створена для покращення нашого селища.

Про перелік пунктів супроводу заздалегідь буде повідомлено на сайті Полтавської обласної ради - в підрозділі локальні групи та пункти супроводу

Тут ви можете ознайомитися з нашим проектом «Зробимо комфортним очікування громадського транспорту»