ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ "ЗОРЯНІ МОСТИ"

Дата: 04.09.2018 09:04

ЗАПРОШУЄМО ТАНЦЮЮЧИХ, СПІВУЧИХ ТА РІЗНОМАНІТНО ТАЛАНОВИТИХ УКРАЇНЦІВ, ВІД МАЛОГО ДА ДОРОСЛОГО, КИНУТИ ВИКЛИК ДОЛІ - ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ-ФЕСТИВАЛІ ВІД МІЖНАРОДНОЇ КОРПОРАЦІЇ “ЗОРЯНІ МОСТИ»!

Міжнародна корпорація «Зоряні мости» має на меті провести
29.09.2018 року Всеукраїнський конкурс-фестиваль 96-й «Зоряні мости до Дня музики".
Запрошуємо : творчих дітей та молодь від 5-25років , аматори і професіонали-без вікових обмежень 26+…
м.Полтава , Зал університету економіки та торгівлі, вул.Коваля,3.
За підтримки: Міністерства культури та Спілки композиторів України. Обласний відділ культури , міський відділ культури, м.Полтава.
Ціль конкурсу-фестивалю: Підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців; між нар. обмін творчими досягненнями; ефективна міжнародна взаємодія організацій працюючих з дітьми та молоддю в області мистецтва.
На конкурсі повинні бути представлені такі номінації: Вокал: академічний, народний, естрадний та фольклорний ; Хореографія: Народна, бальна,спортивна, сучасна, класична та ін… Театри мод та модельні агентства; образотворче мистецтво; Театральний жанр (художнє читання та аматорське мистецтво); Цирковий жанр; Інструментальний: ф-но, скрипка, баян, гітара,бандура, флейта та інші… Декоративно –прикладна творчість(виставки продажі) і дизайн.
Умови участі: виступи колек. та вокал.-1 ном.,до 4 хв. (мін один),Фоногр-Флешки!
Подача заявки: повна назва колективу(ФІО керівника,назва твору,танцю,пісні)-(1номер)-час виконання.Подарунки:Сертифікати на-50,100,200,500,1000 євро у творчий табір "Вместе"Болгарія,2019р.-на конкурс-фестиваль "Звездни мостове"
Заявки приймаються до 28.09.18.
У конкурсі приймають участь всі жанри по категоріям:
1.від 5-8 років; 2. 9-11років;3.12-14років;4.15-25років ;5.від 26-і до…..
01133, м.Київ
Сайт: http://zvezdnye-mosty.org.ua м.067 112 66 99
e-mail: zvezdnuemostu@gmail.com м.063 256 03 60
Президент МК «ЗОРЯНІ МОСТИ», директор конкурсу фестивалю - Тетьора Ж.В.