Привітання учасника війни з 90-річним ювілеєм

Дата: 02.10.2018 17:00

Квіти і подарунки, щирі слова побажань – це ті моменти, що єднають старше покоління із сучасниками.

1 жовтня, в День ветеранів та людей похилого віку, свою ювілейну дату, 90 річчя відзначила ветеран праці, учасник війни, мешканка с.Бондарі - Маклакова Любов Григорівна.

Любов Григорівна Маклакова народилася 1 жовтня 1928р. Разом із чоловіком Михайлом Павловичем працювали в колгоспі ім.Кірова. Любов Григорівна була бухгалтером, а Михайло Павлович - механізатором. Разом вони народили і виховали доньку Надію. На сьогоднішній день донька та онука є головною НАДІЄЮ в житті Любов Григорівни. Пройшовши нелегкий життєвий шлях, Любов Григорівна досі зберегла бадьорість духу і, незважаючи на поважний вік, веде активний спосіб життя.

З нагоди ювілею до Любові Григорівни з поздоровленнями та подарунками завітали Новогалещинський селищний голова Самсонова С.А., в.о. старости Бондар В.М., голова ради ветеранів Лібенко Є.Я., секретар Новогалещинської селищної ради Перепелиця Ж.О., завідуюча  відділом організаційної роботи Корсун О.В.

Ветерану подякували за багаторічну сумлінну працю та побажали прожити ще багато літ у доброму здоров’ї !