Людям милосердя та душевної щедрості

Дата: 02.11.2018 10:48

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99, відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальна робота — це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери — професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Сьогодні в соціальній сфері України працює близько 150 тисяч чоловік. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» — стали сенсом життя.

Шановні працівники соціальної сфери Новогалещинської селищної ради!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Бажаємо Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій. Щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.

Нехай добро, зроблене Вами, повертається до Вас сторицею!