Свято наближається

Дата: 14.12.2018 15:23

Свято наближається

В усіх регіонах України підготовка до зимових свят вже йде повним ходом. В Новогалещинській громаді теж кипить робота, бо підготовка до Нового року є невідємною частиною цього чарівного свята. Новий рік - це найкраще, найулюбленіше і саме довгоочікуване свято в році.  Будь-хто з нас в душі дитина. Незважаючи ні на що, ми не перестаємо вірити в новорічні дива. Але при цьому лише дітлахи можуть безтурботно чекати Діда Мороза з мішком подарунків. Вже скоро! Ще зовсім небагато! І все буде: бенгальські вогні, ялинка, новорічні прикраси, подарунки, усміхнені обличчя.

Самий головний символ Нового року – ялинка. Як не крути, а без неї свята не буде зовсім. При цьому дуже важливим також є і вбрання для лісової красуні, так як нам завжди хочеться, щоб вона була найкрасивішою і випромінювала чари. Звичайно, може здаватися, що це зовсім нескладно і не потрібно занадто багато часу і зусиль для того, щоб створити відчуття свята. І якщо всі в цьому зацікавлені, то це дійсно не так і складно…  Нові прикраси приготували і для  ялинки, яка зустрічатиме дітлахів громади в Новогалещинському будинку культури.  Щоб наша красуня виблискувала і сяяла, в цьому році попіклувалися: ТОВ ВКФ «Акро Україна», ПрАТ «Полтавське ХПП», директор ТОВ НВП «Галещина Агро»Бульбаха Ю.І., ПП « Рева», ФОП «Ватюшенко». Велике спасибі Вам, шановні, від нашої малечі за подаровані прикраси для ялинки. Окреме спасибі учням Новогалещинської ЗОШ, які на уроках трудового навчання власноруч виготовляють святкові кульки для новорічної красуні.

Тож свято наближається і ми всі разом готуємося і чекаємо на нього!!!