Сезон оздоровлення вдало завершено

Дата: 20.12.2018 16:34

Ось і підходить до завершення  ще один рік. Позаду літо, під час якого діти не лише відпочили на канікулах, але й оздоровились. А оздоровчий сезон цього року був гіперактивним, потужним та енергійним. Місцева влада максимально намагалася зробити оздоровлення та дозвілля дітей сучасним і різноплановим, щоб малеча громади добре відпочила, набралася сил до навчання, набула корисних навичок та знань, зміцнила здоров`я. Одним із основних чинників забезпечення якісного оздоровлення та відпочинку дітей є належне та своєчасне фінансування. Так, на проведення оздоровчої кампанії 2018 року витрачено 176 тисяч грн. Послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 43 дітей громади. Бо навчання навчанням, а відпочивати завжди треба. Відпочинок дозволяє відновити сили, знайомить з новими місцями і друзями, дарує незабутні емоції та надихає. Це просто необхідний елемент в графіку кожної дитини, щоб поновити сили і після канікул знову приступити до навчання. Тому забезпечивши 38 дітей громади путівками в літні табори оздоровлення та відпочинку, ми не забули і про зимові канікули. На зимове оздоровлення поїде п’ятеро дітей нашої громади, бо зимовий відпочинок  по справжньому чарівний. Взимку  можна  відпочити не гірше ніж влітку та насолодитись природою та свіжим повітрям. Зазвичай взимку сніжно та помірно холодно, а це цілком сприяє дитячому відпочинку. Адже діти дуже люблять зимові розваги! В період свята Миколая, Нового Року та Різдва Христового вирує унікальна казкова атмосфера. У дитячих таборах відпочинку ретельно готуються до святкувань та до зустрічі своїх гостей. Щорічно  організовують та проводять різдвяні турніри, вистави, концертно-розважальні програми та солодкі подарунки для школярів.

Сьогодні можна констатувати - дитячий оздоровчий сезон успішно завершився. Оздоровлення дітей  2018 року у  таборах проведено бездоганно. І що головне – уникнуто будь-яких надзвичайних ситуацій, відсутні травми відпочиваючих, на якісному рівні будо організовано харчування дітей. У таборах працювали досвідчені кваліфіковані педагогічні колективи. Самовіддані ентузіасти дитинства зробили відпочинок дітей цікавим, різноманітним, розвиваючим та пізнавальним. Педагоги успішно виконували і ще одну важливу функцію – навчали дітей жити у повсякденному соціумі, самодисципліни, толерантності та багато чому іншому. Хай сторицею повертається до вас добро і любов, яке ви подарували дітям.