Ой снігу, снігу білого насипала зима…

Дата: 21.01.2019 15:16

Цього року зима виявивилася щедрою на опади. Снігові хурделиці перемітають дороги, засипають подвір’я  та додають чимало турбот і клопотів як жителям громади, так і працівникам комунального господарства. Тривалі опади вимагають постійного очищення проїзних частин вулиць та доріг, часом створюючи справжні снігові колапси. Активні роботи із розчищення доріг від снігу в Новогалещинській громаді ведуться з початку відкриття снігового сезону. Розчищати дороги населених пунктів – це клопіт місцевої влади, тому селищний голова Світлана Анатоліївна Самсонова та староста В’ячеслав Миколайович Бондар з великою відповідальністю підходять до вирішення цього питання. Напруженими та тяжкими видаються робочі будні, а вони припадають і на свята і на вихідні дні, але робота по розчищенню проводиться, не зважаючи ні на що. Перш за все, зусилля  спрямовані на розчищення центральних доріг, щоб забезпечити рух транспорту та під’їзди до об’єктів соціальної сфери. На дорогах нашої громади постійно працює  дві одиниці техніки комунального господарства. Тільки добрих слів заслуговують керівники: Біланівського  ГЗК, СФГ «Педай», СФГ «Агро Еліта», СФГ «Атланта», НВП «Акро Україна», за допомогу технікою з розчищення вулиць від снігу, за що керівництво громади висловлює велику вдячність за підтримку та партнерство. Мабуть, наша розповідь була б неповною, якби ми не згадали і жителів громади,  які активно долучалися до очищення територій не лише своїх подвір’їв, а й прилеглих до подвір’їв та багатоквартирних будинків під’їздів. Доброго слова заслуговують і приватні підприємці, які своєчасно та активно долучаються до очищення територій прилеглих до своїх підприємств, торгівельних закладів та пішохідних доріжок поруч з ними. Отже, спільними зусиллями в нашій громаді не було допущено серйозних негараздів під час значних снігових заметілей.