УДМС України в Полтавській області інформує іноземних громадян

Дата: 18.02.2019 11:25

УПРАВЛІННЯ ДМС УКРАЇНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Прес-служба: Пушкіна, 63, м. Полтава, 36039     тел. (0532) 50-02-02,  pl_zmi@dmsu.gov.ua

Прес-реліз від 14.02.2019

УДМС України в Полтавській області інформує іноземних громадян

У минулому році запроваджено оформлення і видача посвідок на постійне та тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм. Цей документ посвідчує особу та підтверджує законні підстави для проживання в Україні.
   У відділі у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС України в Полтавській області для прийому іноземних громадян виділено 2 приміщення, які обладнані автоматизованими робочими місцями за адресою:                                м. Полтава, провулок Шкільний, 6, кабінети №13 та №14.
    Тобто, на даний час подати документи на оформлення посвідки на постійне або тимчасове проживання іноземець чи особа без громадянства зможе у відділі у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС України в Полтавській області або в ДП «Паспортний Сервіс», що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Зіньківська, 6/1А (ТРЦ «Київ», контактний телефон 0503772060).
     Нагадуємо, подати документи потрібно особисто не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення строку законного перебування в Україні. Процедура подання документів для оформлення посвідки тепер включатиме сканування відбитків пальців, фотографування та збереження відцифрованого підпису особи.

До відома. Вартість оформлення та обміну посвідки на постійне проживання сукупно складає 544 грн. і видається вона строком на 10 років. Посвідка на постійне проживання без безконтактного електронного носія підлягає обміну у зв’язку із досягненням 25-річного та 45-річного віку.

УДМС України в Полтавській області