Рішення двадцятої сесії сьомого скликання від 06.06.2019

Дата: 11.06.2019 11:48

Рішення №1 Про обрання лічильної комісії

Рішення №2 Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання "Про бюджет Новогалещинської отг на 2019 рік" додатки 2

Рішення №2 Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання "Про бюджет Новогалещинської отг на 2019 рік" додатки 3

Рішення №3 Про подовження дії Рішення другої сесії сьомого скликання від 06.12.2017 дев’ятої сесії сьомого скликання від 25.06.2018 на 2020 рік

Рішення №4 Про безоплатну передачу майна комунальної власності Новогалещинської отг на баланс КНП "Центр ПМСД Пришибської с/р"

Додаток №1 до 4 рішення

Додаток №2 до 4 рішення

Додаток №3 до 4 рішення

Рішення №5 Провстановлення ставок на земельний податок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

Додаток №1 до рішення №5

Додаток №2 до рішення №5

Рішення №6 Про встановлення ставок єдиного податку для ФОП по Новогалещинській селищній раді

Рішення №7 Про затвердження структури Комунального закладу "Центру культури, дозвілля, спорту та туризму Новогалещинської селищної ради"

Рішення №8 Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок Дейнеки В.О.

Рішення №9 Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок Перепелиці Г.В.

Рішення №10 Про затвердження розпорядженнь селищного голови виданих в міжсесійний період

Рішення №11 Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей окремим категоріям соціально незахищених верств населення

Рішення №12 Про внесення змін до договору оренди та укладання додаткової угоди на земельну ділянку площею 18,1007га з СФГ «Атланта»

Рішення №13 Про внесення змін до договору оренди та укладання додаткової угоди на земельну ділянку площею 8,2003га з СФГ «Атланта»

Рішення №14 Про внесення змін до договору оренди та укладання додаткової угоди на земельну ділянку площею 66,8251га з СФГ «Атланта»

Рішення №15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду ТОВ «Біланівський ГЗК»

Рішення №16 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Теліга Н.П.

Рішення №17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр.Фісенко С.В.

Рішення №18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність гр.Квітко Г.Д.

Рішення №19 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Оснача О.О.

Рішення №20 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Заїченко О.Л.

Рішення №21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Галкін В.Г.

Рішення №22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Маяцькій А.П.

Рішення №23 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Фесянову С.К., гр.Фесяновій Н.І., гр.Четверіковій С.С., гр.Четверіковій С.А..