Хто дрова сухі має, той клопоту не знає.

Дата: 16.07.2019 11:06

Піклування про людей поважного віку та  сім’ї  пільгових категорій – наш обов’язок. Ми повинні бути безмежно вдячні цим людям та всіляко їх підтримувати. Сьогодні більшість пенсіонерів  потребують  допомоги.

Новогалещинська селищна рада на чолі з селищним головою Світланою Самсоновою та в.о. старости В’ячеславом Бондарем  у своїй роботі приділяють значну увагу  роботі з людьми соціально незахищених та пільгових категорій. Прикладають максимум зусиль, щоб задовольнити  прохання щодо надання допомоги у вирішенні тих питань, які їх турбують.

Згідно Договору про соціальне партнерство та участь у розвитку соціальної сфери Новогалещинської об’єднаної територіальної громади з ТОВ «Біланівський ГЗК» розпочато забезпечення твердим паливом (дровами) для мешканців, які відносяться до пільгової категорії населення.

В.о. старости В'ячеслав Бондар  особисто дбає про розпилювання та підвезення дров до садиб. Загалом, протягом нинішнього року, дровами буде забезпечено понад 50 домоволодінь приватного сектора громади на суму понад 200 тисяч гривень.