УВАГА!!! РОЗПОЧАЛОСЯ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ УЧАСТІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 17.09.2019 16:24

УВАГА!!! З 14.09.2019 року розпочалося голосування за проекти участі Полтавської області

Від Новогалещинської громади подано проект «Відеоспостереження – запорука безпеки та громадського порядку в смт Нова Галещина» . Ініціатор проекту – Ткачук Ігор Миколайович.

Впровадження системи відеоспостереження в смт Нова Галещина надасть змогу оперативно реагувати на прояви правопорушень на території селища і забезпечить профілактику пошкодження та розкрадання комунального майна, майна суб’єктів господарювання та особистого майна громадян, хуліганства та інших правопорушень.

Проект зареєстровано за №1.

Прохання до жителів громади прийняти участь у голосуванні за проект.

Проголосувати за проект можна у пункті супроводу бюджету участі (адміністративне приміщення виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради) за умови пред’явлення оригіналу паспорта громадянина України або ID-картки (довідки про реєстрацію місця проживання, довідки про місце роботи, навчання, служби чи інших документів, що підтверджують факт проживання в Полтавській області) шляхом заповнення бланка для голосування.

Голосування в електронному вигляді здійснюється в електронній системі шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID», електронного цифрового підпису або інших методів ідентифікації особи.

Для цього потрібно:

-зайти на сайт Полтавської обласної ради;

-зайти на посилання Бюджет участі Полтавської області (банер у лівій частині сторінки) і далі по алгоритму;

-проекти на голосуванні;

-всі проекти;

-за номером;

-відкрити проект під №1;

-підтримати;

-авторизуватись;

-підтримати.

Або за прямим посиланням⇒http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects

Відео-інструкція електронного голосування на платформі "Громадський бюджет" - http://www.oblrada.pl.ua/index.php/bjudzhet-uchasti

Довідки за телефоном: 0673458692, 096322892.

Прохання не залишитись байдужими, взяти участь у голосуванні та підтримати проект.