В єдності – сила громади

Дата: 23.12.2019 11:16

З метою вивчення, врахування думки та побажань мешканців Пісківської сільської ради щодо добровільного приєднання до Новогалещинської ОТГ, 16 листопада 2018 року  Пісківським сільським головою було видане розпорядження «Про пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до Новогалещинської ОТГ». Після проведення громадських слухань та анкетування (більшість голосів була «за» приєднання до Новогалещинської ОТГ) 04.12.2018 року  Пісківською сільською  радою було прийнято рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання громади Пісківської сільської ради до Новогалещинської ОТГ з центром в смт Нова Галещина». Дотримуючись вимог чинного законодавства Новогалещинською селищною  та Пісківською сільською радами було прийнято ряд рішень, які стосувалися питань добровільного приєднання. В результаті чого до складу Новогалещинської ОТГ ввійшли села Пісківської сільської ради: с.Піски, с.Йосипівка, с.Книшівка та с.Бутенки. Населення Новогалещинської ОТГ станом на 01.01.2019 року  становить 4073 особи.

22 грудня, відбулося голосування на додаткових виборах депутатів сільських, селищних рад ОТГ від територіальних громад, що приєдналися до відповідних об’єднаних територіальних громад. додаткові місцеві вибори відбулися у 33 ОТГ (20 сільських, 13 селищних) у 17 областях України.

Новогалещинська селищна виборча комісія повідомляє про обрання депутатами Новогалещинської селищної ради об’єднаної територіальної громади по:

Округу №15 – Кагала Олега Володимировича (політична партія «Слуга народу»);

Округу №16 – Біляєва Василя Івановича (самовисування);