Відбулося засідання чергової тридцять першої сесії селищної ради сьомого скликання

Дата: 08.01.2020 16:09

У середу, 8 січня, в приміщенні Новогалещинської селищної ради під головуванням селищного голови Світлани Самсонової відбулося засідання  чергової 31 сесії селищної ради. Участь в роботі сесії взяли 15 депутатів із 17, які входять до загального складу ради. На початку засідання секретар ТВК Гурбанова З. О. оголосила результати додаткових виборів депутатів Новогалещинської селищної ради, що відбулися 22 грудня 2019 року. До складу депутатського корпусу  Новогалещинської селищної ради ввійшли:

Кагал Олег Володимирович, округ №15  (політична партія «Слуга народу»;

Біляєв Василь Іванович, округ №16 (самовисування);

Бірюков Олександр Миколайович, округ №17 (самовисування), які будуть представляти в Новогалещинській ОТГ Пісківський старостинський округ.

Сесія розглянула 28 питань порядку денного. Депутати  детально обговорили кожне питання і прийняли рішення. Варто зазначити, що близько двадцяти прийнятих рішень стосувалися земельних відносин: надання дозволів на розробку проектів землеустрою, технічних документацій, передачу у власність земельних ділянок та ін.

Завдяки злагодженій та наполегливій роботі депутатського корпусу, апарату селищної ради, засідання сесії, яке тривало  протягом двох годин  було надзвичайно результативним та хочеться вірити, що так буде і надалі.