Дата: 24.02.2021 13:16

23-го лютого під головуванням селищного голови Світлани Самсонової відбулося чергове засідання виконавчого комітетуу роботі якого взяли участь 17 членів виконкому. На порядок денний було винесено шість питаннь.

Присутніми схвалено рішення про внесення змін до показників бюджету на 2021 рік, яке підлягає затвердженню сесією селищної ради. Також члени виконкому прийняли рішення про надання матеріальної допомоги: по три тисячі гривень отримають троє громадян з онкологічними захворюваннями та дві сім’ї, що потрапили в скрутні життєві обставини.

На засіданні було заслухано звіти про роботу опікунської ради та адмінкомісії при виконавчому комітеті Новогалещинської селищної ради. Членами виконкому також затверджено план заходів щодо відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня та розглянуто заяви громадян, що стосуються земельних питань.