ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 25.02.2021 15:56

До уваги жителів Новогалещинської селищної ради,

які мають статус осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю!

Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство (Полтавське КЕПОП) Міністерства соціальної політики України, інформує:

Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА погодив «Графік роботи виїзних медико-технічних бригад (МТБ) (Полтавського КЕПОП) по Полтавській області на 2021 рік для проведення безкоштовного (за рахунок державного бюджету) медичного обслуговування лікарями ортопедами-травматологами та фахівцями протезистами-ортезистами медико-технічної бригади жителів Новогалещинської селищної ради, які мають статус осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, згідно Постанови КМУ від 05.04.2012 року № 321 (зі змінами) «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації».

Обслуговування згідно затвердженого на 2021 рік «Графіку СТБ» буде проводитися:

м. Кременчук, вул. Лейтенанта Покладова, 10А, Кременчуцьке ательє з надання населенню мало складної протезно-ортопедичної допомоги Полтавського КЕПОП;

м. Горішні Плавні, пров. Молодіжний, 6 Горішньоплавнінський міський територіальний центр соціального обслуговування «Калина».

ГРАФІК

Роботи виїзної медико-технічної бригади Полтавської області на 2021 рік