Відбувся перший весняний концерт

Дата: 09.03.2021 14:24

За доброю традицією прихід весни розпочинається чудовим  святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

З нагоди цього світлого дня в Новогалещинському будинку культури відбувся святковий концерт за участю місцевих талантів.  Доброзичлива атмосфера у красивій, святковій залі, прекрасний концерт, солодкі подарунки сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.

Дуже хочеться, щоб гарний настрій і заряд позитивних емоцій, які залишилися після концетру, принесли з собою зміни на краще в усьому. А головне – на життя без карантинних обмежень та хвороб. Бо прихід весни  завжди пов’язаний з мріями про краще життя, адже з прибавленням сонячного дня збільшуються життєві сили людини. А це значить, що збільшуються шанси досягнути будь-яких поставлених нами цілей!