Відбулося засідання виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради

Дата: 30.03.2021 17:02

30 березня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Світлани Самсонової. Засідання відбулося у повному складі членів виконавчого комітету. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконкому затвердили склад опікунської ради та адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новогалещинської селищної ради. Було детально обговорено та затверджено план заходів  щодо проведення двомісячника благоустрою на території Новогалещинської селищної ради.

Серед важливих планових питань, які розглянув виконавчий комітет, також було питання про надання матеріальної допомоги на лікування онкохворим та жителям Новогалещинської громади, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Не залишилися без розгляду заяви мешканців, що стосуються земельних відносин.

З усіх 15 питань порядку денного прийнято відповідні рішення, з урахуванням змін та доповнень, які були запропоновані членами виконавчого комітету. Всі рішення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті  селищної ради, у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».