Низький уклін тобі, СОЛДАТЕ!

Дата: 06.05.2021 15:45

Сьогодні, 6 травня, в переддень Дня Великої Перемоги, Новогалещинська громада провела церемонію поховання останків загиблих радянських воїнів в братську могилу, яких 24 квітня відкопали пошуковці загону «Вічно живим», що входить до складу об’єднання «Народна пам’ять».

До братської могили, де покояться воїни загиблі та померлі у військовому шпиталі в роки Другої світової війни, додалося ще три, які поки що залишаться безіменними.

У заході взяли участь представники Козельщинського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки (військомату), ГО «Вічно живим», працівники установ та закладів селищної ради та мешканці громади.

З прощальною промовою виступили: селищний голова Світлана Самсонова, історик ГО «Вічно живим» Вячеслав Івушкін та місцева поетеса Ніла Анатоліївна Кравченко, яка прочитала свій вірш присвячений цій події. Виступаючі наголосили на тому, що проводжаючи солдатів в останню путь, ми робимо дуже важливу справу. Тому що ніхто не повинен бути забутий. Подвиг, який здійснили воїни, безсмертний. Пам'ять про воїна, оборонця і визволителя рідної землі має залишитися священною. І те, що ми зараз живемо і виховуємо своїх дітей, це заслуга загиблих у війні солдатів.

Панахиду по загиблих відслужив настоятель Храму Іоанна Богослова протоієрей отець Богдан. Після чого, з належними християнськими почестями та військовим салютом із трьох залпів, останки загиблих червоноармійців були віддані землі. Після поховання відбулося покладання квітів до братської могили, де знайшли вічний спокій радянські воїни.

Низький уклін тобі, СОЛДАТЕ! Спасибі за життя!