Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим Героям!

Дата: 07.05.2021 15:17

Друга світова війна розпочалася 1 вересня 1939 року і тривала до 2 вересня 1945 року, тобто 6 років і 1 день. Цьогоріч світ відзначає 76 років закінчення Другої світової війни.

Та страшна війна горем і болем увірвалася в кожну українську домівку, забрала мільйони життів, зламала мільйони доль. Сьогодні ж нашим священним обов’язком є збереження пам’яті про тих, хто тоді відстояв перемогу. Тож давайте гідно вшануємо пам'ять наших предків, наших дідів і бабусь, наших батьків, які навчили нас любити рідну землю, виборювали нашу свободу, які подарували нам чудову можливість -  жити.

Сьогодні, в рамках заходу щодо відзначення Дня пам’яті та примирення, 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми несли квіти до меморіалів загиблим воїнам,  до братських могил та  пам’ятних знаків, які встановлені на честь героїв Другої світової війни, вшановуючи світлу пам’ять загиблих.

Ми пам’ятаємо про безсмертний приклад самопожертви та відваги!