Засідання виконавчого комітету від 28.09.2021

Дата: 30.09.2021 15:02

Протокол засідання

Про створення евакоприймальної комісії

Про спеціалізовані служби цивільного захисту Новогалещинської селищної ради.

Про затвердження Плану цивільного захисту Новогалещинської селищної територіальної громади на особливий період

Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО.

Про заходи з відзначення Дня захисника України на території Новогалещинської територіальної громади.

Про розгляд заяв громадян, які мають статус внутрішньо переміщених осіб про надання погодження на укладення Угоди про надання послуг тимчасового поселення в гуртожитку тимчасового проживання для ВПО без права приватизації.

Про розгляд заяви Гринчишина Я.Б. щодо надання дозволу на укладення Угоди про надання послуг тимчасового поселення в гуртожитку тимчасового проживання для ВПО без права приватизації, як особі, яка працює в організаціях та установах Новогалещинської селищної ради та потребують тимчасового житла.

Про розгляд колективного звернення мешканців с. Горбані.

Про затвердження актів обстеження зелених насаджень.

Про проведення робіт із санітарної очистки та впорядкування кладовищ на території Пісківського старостинського округу.