Відбувся звіт поліцейського офіцера громади за 2021 рік

Дата: 28.01.2022 15:12

28 січня в приміщенні Новогалещинської селищної ради, відбулося звітування поліцейського офіцера громади Руслана Станіславовича Руберга-Глови про проведену роботу за період з жовтня по грудень 2021 року.

Старший лейтенант поліції Руберг-Глова Р.С., обслуговує 17 населених пунктів Новогалещинської громади яка налічує 5150 мешканців.

Звітуючись перед селищним головою та членами виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради, доповів про стан дотримання правопорядку, ужиті заходи із запобігання правопорушень, про стан розкриття кримінальних правопорушень та адміністративно-правозастосовної практики.

Офіцер доповів, що за цей недовгий період ним було реалізовано безпековий проект "Телеграм чат "ЧУЖИЙ В ГРОМАДІ" до якого рекомедував під’єднуватися задля більш ефективної комунікації поліцейського громади з мешканцями.

Ним було проведено низку профілактичних робіт

У сфері захисту довкілля та природних ресурсів (незаконна порубка, перевезення або зберігання лісу та його збут):

• проведено 10 заходів;
  • задокументовано 2 протоколи.

У сфері безпеки дорожнього руху:

• по ст.122 ч.1 КУпАП порушення вимог дорожніх знаків — 13;
  • ст.130 КУпАП керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння — 2;
  • інші порушення дорожнього руху — 21.

У сфері громадської безпеки:

• ст.173 КУпАП дрібне хуліганство — 1;
  • ст.175-1 КУпАП куріння тютюнових виробів у заборонених місцях —  3;
  • ст.173 КУпАП розпивання пива, алкогольних напоїв в громадських місцях — 5.

У сфері охорони та захисту прав дітей:

• відвідано сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах — 5;
  • проведено профілактично-роз’яснювальну роботу у навчальному закладі громади.

У сфері запобігання та продидії домашнього насильства:

• перевірено осіб, що вчиняютть домашнє насильство — 15;
  • винесено термінових заборонних приписів стосовно кривдників — 1;
  • складено адміністративних протоколів за порушення ст.173-2 КУпАП "Вчинення домашнього насильства";
  • кривдників взято на облік.

По результатам діяльності ПОГ:

• викликів — 20;
  • розглянуто матеріалів — 8.

Внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами ПОГ — 2;

Розкрито кримінальних правопорушень ПОГ самостійно та спільно з іншими структурними підрозділами НПУ — 3.

Пріоритетний напрямок діяльності поліцейського це роз’яснення та запобігання правопорушень, охорона громадського порядку і допомога жителям громади з питань, що належить до його компетенції. Офіцер зазначив, що великий об’єм роботи вже зроблений, але ще більший залишився попереду.

Основними напрямками роботи під час звіту були виділена профілактична робота у сферах:

• запобігання та протидії домашньому насильству;
  • охорони та захисту прав дітей;
  • громадської безпеки;
  • безпеки дорожнього руху;
  • дозвільної системи;
  • захисту довкілля та природних ресурсів.

А також розкриття кримінальних правопорушень самостійно та спільно з іншими структурними підрозділами НПУ.

В кінці свого виступу Руслан Станіславович зазначив, що тільки разом ми зробимо громаду безпечною.

Селищний голова Самсонова Світлана Анатоліївна подякувала поліцейському за співпрацю, та зазначила, що робота офіцера за нетривалий час вже є помітною. Також висловила сподівання, що в подальшому спільними зусиллями буде досягнуто максимальних результатів задля створення комфортних умов для наших мешканців.