Проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Новогалещинської територіальної громади

Дата: 09.02.2022 08:41

Виконавчий комітет Новогалещинської селищної ради повідомляє про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Новогалещинської  територіальної громади

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Новогалещинської селищної ради

39140, Полтавська область Кременчуцький район смт Нова Галещина, вул. Центральна, 95

Підстава  для  проведення  конкурсу:

Розпорядження Новогалещинського селищного голови від 03.02.2022 р. № 12 «Про проведення конкурсу  з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у населених пунктах Новогалещинської селищної ради».

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення  побутових відходів:

Місце: Полтавська обл., Кременчуцький район смт Нова Галещина вул. Центральна, 95

Дата: 21.03.2022 р.

Час: 10 год. 00 хв.

Контактна особа - секретар конкурсної комісії, начальник відділу інвестицій-ної діяльності та житлово-комунального господарства виконавчого мітету Новогалещинської селищної ради Іванко П.В,   тел.  (05342) 9-71-85

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1.Наявність матеріально-технічної бази:

Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території населених пунктів громади.

Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення  побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

2.Вартість надання послуги виходячи з річного обсягу утворення:

- тверді побутові відходи – 1,5 тис.куб.м.;

- рідкі побутові відходи смт Нова Галещина – 2,0 тис.куб.м.

3.Досвід роботи   з   надання   послуг  з  вивезення  побутових відходів – не менше одного року.

4.Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення  побутових відходів:

Територія  смт Нова Галещина, села Велика Безуглівка, Горбані, Василівка, Олександрівка, Трудовик, Вишняки, Гайове, Бондарі, Василенки, Остапці, Заруддя, Ревівка, Піски, Книшівка, Йосипівка, Бутенки:

- 34 багатоквартирних будинків у смт Нова Галещина;

- 1040 будинків приватного сектору у смт Нова Галещина;

- 1532 будинків приватного сектору у селах;

- кількість контейнерів у смт Нова Галещина – 81 шт.;

- кількість контейнерів у селах: – 55 шт.;

- середня відстань вивезення відходів  до сміттєзвалища ТПВ -15 км.

Характеристика об'єктів утворення твердих побутових  відходів  за джерелами їх утворення:

Багатоквартирні житлові будинки:

- 34 шт, кількість мешканців – 1377 осіб. Будинки обладнані централізованим водопостачанням – 17 шт., обладнані централізованим водовідведенням – 17 шт., Будинки з індивідуальним опаленням – 34 шт.;

Одноквартирні житлові будинки:

- загальна  кількість  будинків - 2572 шт.,  проживає 3315 осіб.

Підприємства, установи та організації:

- на території селища знаходиться 11 підприємств, установ, організацій.        Багатоквартирна забудова охоплена планово-подвірною системою збирання побутових відходів , а приватна забудова – планово-побудинковою.

Характеристика,  включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з твердими побутовими відходами (об'єкти  перероблення, сортування,  утилізації,  видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі твердих побутових відходів тощо).

Звалище твердих побутових відходів біля с Верхня Жужманівка:

розташовано на відстані 3,0 км. від смт Нова Галещина. Розмір сміттєзвалища 6,0 га.

Способи,  місце  та  кінцевий  строк  подання  конкурсних пропозицій:

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій – Полтавська обл., Кременчуцький район, смт Нова Галещина, вул.Центральна, 95.

Кінцевий  строк подання конкурсних пропозицій  – до  10 год. 00 хв. 18.03.2022 року.

Конверти з конкурсними пропозиціями,  що  надійшли  після закінчення  строку  їх  подання,  не  розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Організатор конкурсу має  право  прийняти  до  закінчення строку подання конкурсних   пропозицій   рішення   щодо   його продовження.  Про своє рішення, а також зміну місця,  дня та часу розкриття  конвертів  організатор конкурсу   повідомить всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.

Учасник конкурсу має право  відкликати  власну  конкурсну пропозицію або  внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.