З добром у серці, з вірою в душі!

Дата: 18.06.2022 21:33

Щоб хоч трішки відволікти дитячу увагу від неспокійної ситуації та подій, представники УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ CRISIS RESPOND INTERNATIONAL провели благодійну акцію для дітей Новогалещинської громади. Аніматори та казкові герої підготували розважальну програму для внутрішньо переміщених дітей та дітей нашої громади.

На завершення заходу організатори подарували малечі невеликі подарунки та почастували смаколиками, також 30 сімей отримали набори гуманітарної допомоги. Щиро дякуємо нашим друзям, які зробили це прекрасне свято та подарували дві години радості нашій дітворі. Добрі справи завжди вселяють в наші душі віру в те, що все буде добре, адже треба продовжувати жити, підтримувати одне одного, знаходити прекрасне навколо. Треба знаходити місце для радості, бо діти повинні мати щасливе дитинство.

Нехай нашим дітям завжди світить сонце яскраво, небо буде мирним, нехай кожна дитина якнайшвидше повернеться зі своєю родиною у свій рідний дім і буде щасливою.