Дата: від до Скинути

Звіт про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Детальний план території земельної ділянки ТОВ "СІБКОР ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ ГАЛЕЩИНА"

15:26 23.09.2020

Оголошення про початок громадських слухань проекту державного планування і звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Для обговорення громаді надається проект "Детальний план території земельної ділянки ТОВ "СІБКОР ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ ГАЛЕЩИНА" площею 5,0872га кадастровий номер №5322055500:30:011:0005, яка знаходиться у користуванні на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з метою будівництва елеватора за адресою вул. Центральна, 84 смт. Нова Галещина Козельщинського району Полтавської області" розроблений на підставі рішення Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області №34 від 19.06.2020р. "Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: смт. Нова Галещина, вул. Центральна, 84". Розробник - ФОП Кіріченко А.А.

16:44 13.08.2020

Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ – компаніях України. Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбуватиметься з 05 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів. Навчання розпочнеться з 05 березня 2020 року Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади. Ознайомитись з проектом можна за посиланням https://education.msp.gov.ua/

10:44 18.02.2020